فرماندار رامیان گفت: از بین ۴۳ کاندیدای مورد بررسی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان، ۳۸ کاندیدا تایید صلاحییت شدند.

 به گزارش تیتر آزاد، حمیدرضا چوبداری فرماندار رامیان و رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ۴۹ کاندیدا در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر ثبت نام کرده که از این بین ۶ نفر قبل از اعلام تایید صلاحیتها انصراف داده بودند.

وی افزود: با بررسی تایید صلاحیتها، ۳۸ کاندیدا از بین ۴۳ کاندیدای باقی مانده تایید صلاحیت شدند و ۵ کاندیدا احراز صلاحیت نشدند. 

رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر گفت: فرمانداری رامیان امروز بصورت محرمانه نتایج تایید صلاحیتها را به کاندیداها اعلام می کند و کاندیداهای رد صلاحیت شده وقت دارند تا ظرف ۴ روز آینده نسبت به نتیجه اعلامی اعتراض نمایند.

فرماندار رامیان بیان کرد: بر اساس قانون ۲۰ روز بعد از اعتراض کاندیداهای احراز صلاحیت نشده، نتیجه نهایی اعلام می گردد.

وی تصریح کرد: قانون اجازه اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت نشده در این مرحله را به ما نمیدهد، لذا بنده نمی توانم اسامی آنها را در اختیار عموم قرار دهم.

چوبداری خاطرنشان کرد: البته در خصوص اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده قانون منعی وجود ندارد، اما از آنجا که اعلام شدن اسامی افراد تایید صلاحیت شده، منجر به فاش شدن اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت نشده می شود و شاید افرادی باشند که در بررسی نهایی صلاحیت آنها تایید شود، لذا از اصحاب رسانه برادرانه تقاضا داریم، برای حفظ آبروی افراد، تا پایان بررسی نهایی که حدود ۲۴ روز آینده است، از اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده خودداری کنند.

انتهای پیام/