روز گذشته فرمانده سپاه آزادشهر و رئیس سازمان تبلیغات شهرستان آزادشهر با دو آزاده دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: امروز صبح یک زن سارق در بخش چشمه ساران آزادشهر دستگیر شد.

به مناسبت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) مراسم عقد زوج جوان در تفرجگاه پارک شهید چمران آزادشهر و در جوار گلزار شهدای گمنام شهرستان آزادشهر برگزار شد.

امام جمعه موقت آزادشهر در خظبه های نماز جمعه امروز گفت: شعار مرگ بر آمریکا، شعار مرگ استکبار و حیات ملت هاست / تهدید و تحریم و عربده های استکبار در سایه ی وحدت و تمسک به گفتمان ولایت و شهدا، همواره محکوم به شکست است .

چند مدتی است که اعضای شورای شهر آزادشهر تصمیم به حذف شهردار گرفته اند. آنها با طرح سوال از شهردار وی را استیضاح کردند، اما مصوبه آنها به دلیل شفاف نبودن سوالات توسط فرمانداری رد شد.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در خصوص عملکرد سال گذشته خود، اظهار کرد: در سال گذشته برنامه های متنوع ای برگزار شد که شهرستان آزادشهر در همه برنامه ها جزء رتبه های برتراستان بود.

با نظر معاون مدیر کل اداره دفتر شهری استانداری شهردار استیضاح شده آزادشهر در سمت خود ابقا شد.

فرماندار آزادشهر در نشست خبری با خبرنگاران گفت: طرح میز خدمتی که در نماز جمعه اجرا کردیم مورد استقبال استانداری و مسئولین کشوری قرار گرفت و با ارائه این طرح به مسئولین کشور، این طرح به طرح ملی میز خدمت تبدیل شد. این طرح به نام فرمانداری آزادشهر در کشور ثبت و در هفته نامه سلام فرماندار در تمامی کشور منتشرشد.

حسین کوهساری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش چشمه ساران گفت: دو سالن ورزشی در روستاهای سوسرا و وطن با ۱۵درصد پیشرفت فیزیکی حدودا ۳ساله که عملیات اجرایی آن متوقف شده است.

حوزه بسیج خدیجه کبری شهرستان آزادشهر در مناطق کمتر توسعه یافته این شهرستان اردوی جهادی برگزار کرد.

بعد از گذشته حدود از ده روز از استیضاح شهردار آزادشهر توسط شورای شهر، امروز خبر مخالفت استانداری با این استیضاح، فضای مجازی شهرستان آزادشهر را پر کرد.

این روزها تعداد خبرنگاران رسمی شهرستان آزادشهر بگونه‌ی عجیبی رو به افزایش است. برخی این روند افزایشی را تلاشی برای ایجاد جنگ روانی و پیروزی در انتخابات آینده توسط گروهی خاص می دانند.

به مناسبت روز خبرنگار، نشست خبری مدیر آموزش و پرورش آزادشهر با خبرنگاران این شهرستان ظهر روز گذشته برگزار شد.

با پیشرفت علم و ورود موبایل های هوشمند به زندگی مردم و با همه گیر شدن شبکه های مجازی، در حوزه خبر و خبر رسانی تغییرات عمده ای دیده می شود... . در این یادداشت به بررسی فرصت ها، تهدیدات و راهکارهای موجود می پردازیم.

شیطنت و یا اشتباه روابط عمومی شهرداری آزادشهر در معرفی دوستان سرپرست شهرداری آزادشهر به عنوان اصحاب رسانه شهرستان، واکنش خبرنگاران این شهر را بهمراه داشت.

یک فعال سیاسی آزادشهری گفت: ظاهرا این روزها با شکل گیری مکتب صرافیسم به عنوان بزرگ ترین و براندازترین اپوزیسیون داخلی، دیگر لازم نیست بزرگ ترین ابرقدرت لیبرالیسم به ما حمله کند چون ما خیلی وقت است توسط آمریکاهای خودساخته درونی مورد حمله واقع شده ایم!

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: عدم تمسک به گفتمان ولایت و قربانی کردن مدیریت انقلابی و امر به معروف بستر فساد و منکرات را در جامعه فراهم می کند.

چند روزیست که خبر عزل شهردار آزادشهر در شهر پیچیده و انتقادی مردمی را در فضای مجازی و حقیقی در بر داشته است.

امور جوانان ستاد نماز جمعه آزادشهر طی بیانیه ای که در نماز جمعه آزادشهر آن را قرائت شد، مسئولین کشور و شهرستان را به انقلابی گری دعوت کردند و گفتند: جوانان انقلابی شهرستان آزادشهر اجازه نخواهیم داد مدیریت شهرستان در دست افراد ناکارآزموده و سیاست زده اداره شود و با اهداف ناصواب تیشه به ریشه مسئولین پرتلاش زده شود.