فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: با عملیات فنی و الکترونیک پلیس ، شب گذشته سارق خودرو نیسان در آزادشهر در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش با صدور بيانيه اي ضمن اظهار تأسف و محكوم كردن ربوده شدن برخي از مرزبانان در سيستان و بلوچستان، از علماء و معتمدين محلي خواست جهت آزادي فوري و بي قيد و شرط اسيران، اهتمام جدي داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: صبح امروز در عملیات غافلگیرانه پلیسی ، متهم ح.ن از اشرار شهرستان آزادشهر در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آزادشهر گفت: امسال درخواست برای کشت کلزار زیاد شده است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس اعتقاد دارد منافع اروپا از کشورمان مانع اجرای سیاست های ضدایرانی ترامپ مانند جلوگیری از دسترسی به سوئیف خواهد شد.

در شب شنبه و در پی تعقیب و گریز پلیسی ، فرزند متهم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر با حضور مسئولین شهرستان و ائمه جمعه آزادشهر در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گلستان در پی رای منفی دو تن از نمایندگان استان گلستان به لایحه CFT با صدور بیانیه ای از آن ها تقدیر کرد.

نماز جمعه این هفته آزادشهر با حضور پرشور مردم انقلابی به امامت امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: صبح امروز مامورین نیروی انتظامی ۷/۷۸۰ گیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف کردند.

عصر روز گذشته ، بخشدار مرکزی شهرستان آزادشهر به همراه خبرنگاران این شهرستان از روستاهای این بخش بازدید کردند.

سالهاست که برای حمایت از خودروی ملی، واردات ماشینهای خارجی را با حق گمرک‌های سنگین روبه رو کردیم، اما این حمایت نه تنها بر کیفیت ماشینهای داخلی نیفزود، بلکه باعث شد تا آنها بازار را بی رقیب ببینند و تلاشی برای بهبود کیفیت محصولات خود نکنند و آنها را با قیمتهای فضایی به فروش برسانند. اما درد بزرگتر عدم نظارت مسئولان مربوطه بر بازار خودرو است. مدتی است که در کشور ما، خودروی کارکرده با قیمت بیشتری از خودروی صفر به فروش می رسد و مسئولان برای کنترل بازار هیچ تصمیمی اتخاذ نکرده اند.

یک جوان آزادشهری با کاشت گل گاوزبان در روستای فاضل آباد این شهرستان توانسته با اشتغال‌زایی امید را در منطقه زنده کند.

مراسم استقبال از قهرمان آزادشهری وزن ۶۰ کیلو گرم رشته کاراته مسابقات بین المللی دانشجویان کشورهای حاشیه دریای خزر با حضور مسئولین شهرستان آزادشهر در جلوی اداره ورزش این شهرستان برگزار شد.

بسیجیان گردانهای بیت المقدس شهرستان آزادشهر امروز صبح برای شرکت در تجمع ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان استان گلستان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری یکی از ارازل و اوباش بنام آزادشهر در عصر روز گذشته خبر داد.

فرمانده قرارگاه عملیات لشکر ۳۰ گرگان گفت: امروز مشکل دشمن با انقلاب اسلامی بر سر موضوع قدرت موشکی حضور در منطقه سوریه و عراق توسط ایران نیست، بلکه آنها با تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت و عاشورا مشکل دارند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان آزادشهر گفت: حدود ۲۰ سال پیش زمین فوتبال این شهرستان بر اساس حکم دادگاه به صاحب اصلی آن تحویل داده شد. از آن زمان به بعد در پی زمینی برای تمرین هستیم.

مراسم یادواره شهدای مسجد امام علی (ع) شهرستان آزادشهر با سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان شب گذشته در این مسجد برگزار شد.