Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

یک روزنامه آمریکایی امروز یکشنبه گزارش داد که چین قصد برگزاری نشستی با حضور ایران و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را دارد.

بحران انرژی در حال تبدیل شدن به جدی‌ترین و حیاتی‌ترین بحران اروپا است. تحریم روسیه از یک ‌سو و تحریم‌های سابق ایران از سوی دیگر و مشکلات ناشی از جنگ‌ یمن و عربستان در ضلع دیگر این بحران قرار گرفته است.

دبیرکل حزب‌الله با تأکید بر معادله خود برای پس‌گرفتن حقوق نفتی و گازی لبنان اعلام کرد: امروز مقاومت در شرایطی متفاوت با گذشته قرار دارد و تهدیدی بزرگ نه‌تنها برای اسرائیل بلکه برای کل پروژه آمریکایی در منطقه است.

نقطه عطف معادلات جدید سید حسن نصرالله در برابر دشمن صهیونیستی آنجاست که این بار یک بازه زمانی را برای اجرای تهدیدات خود تعیین کرده و اسرائیلی‌ها عملاً در برابر ۲ گزینه بد و بدتر قرار دارند.

رسانه های عراقی اعلام کردند که ۲ پایگاه سازمان اطلاعات و عملیات ویژه (موساد) رژیم صهیونیستی در اربیل هدف موشک قرار گرفته‌است.