فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه مراقب تحریف دفاع مقدس در مدارس باشید، گفت: دانشجو معلمان نسل فردای کشور را تربیت خواهند کرد لذا وظیفه سنگینی در حفظ دفاع مقدس و انقلاب برعهده دارند.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما؛ سردار علی ملک شاهکوهی پیش ازز ظهر امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان، اظهار کرد: دفاع مقدس در شرایطی رقم خورد که انقلاب اسلامی تازه شکل گرفته بود و هنوز درگیر مسائل داخلی بودیم و منافقین و تجزیه طلبان با خرابکاری مدام مشکل ایجاد می کردند.

وی افزود: سازمان رزم نیرو های مسلح در ابتدای جنگ کامل نبود و فرماندهی کل قوا برعهده بنی صدر بود که مکررا خیانت می کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: یکی از معجزات انقلاب اسلامی با دم مسیحایی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تاسیس سپاه و بسیج بود.

ملک شاهکوهی بیان کرد: شما که به عنوان دانشجو معلم شناخته می شوید آینده سازان این آب و خاک را تعلیم می دهید و تربیت می کنید پس برادران و خواهران عزیز مراقبت کنید در مدارس دفاع مقدس را تحریف نکنند.

وی متذکرشد: برخی ناجوانمردانه شبهه ایجاد می کنند که چرا بعد از فتح خرمشهر جنگ را ادامه دادیم در حالی که با وجود آزادسازی خرمشهر هنوز بخش زیادی از خاک کشور ما در دست دشمن بود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: امروز افول آمریکایی ها روز به روز در حال افزایش است و سردمداران رژیم ترویست آمریکا چهره واقعی آمریکا را در جهان نمایان کرده اند.