رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به دستگیری ۲ عامل اصلی اغتشاشات اخیر در استان گفت: خوشبختانه مشکل امنیتی در استان نداشتیم.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،سرهنگ مجتبی مروتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حوادث اخیری که در برخی شهر‌ها رخ داد استان گلستان و شهر گرگان جزو امن‌ترین مناطق بود.

او با بیان اینکه مردم خیلی زود صفوف خود را از آشوبگران جدا کردند، گفت: با اینکه در برخی شهر‌ها اغتشاشگران خسارت‌های میلیاردی به بار آوردند و بانک‌ها را به آتش کشیدند، اما اغتشاشات در استان خیلی زود جمع شد.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: دو نفر با سلاح سرد در میدان ولیعصر (عج) شهر گرگان خسارت‌هایی را به خودرو‌های عبوری وارد کرده بودند که بلافاصله با آن‌ها برخورد شد.

او با بیان اینکه دو نفر از عاملان اصلی اغتشاشات اخیر در استان دستگیر شدند، گفت: به غیر از این دو فرد بقیه کسانی که بازداشت شده بودند با دادن تعهد آزاد شدند و خوشبختانه مشکل امنیتی در استان نداشتیم.

مروتی ادامه داد: دشمنان هر زمانی که فرصت کنند در کشور آشوب به پا خواهند کرد و هزینه‌های زیادی روی دست مردم و نظام باقی خواهند گذاشت. مردم ما مطمئن باشند دشمنان دلسوز این مردم نیستند، آن‌ها اگر فرصت پیدا کنند اینجا را تبدیل به عراق و سوریه خواهند کرد.

انتهای پیام