آیا پرداخت ۲۰ درصد هزینه یاد شده - که رییس جمهور در ۲۰ مهر ماه ۹۴ ،آنرا ۱۵ تا ۲۰ درصد اعلام نموده بود- برای این ۸۰ درصد دستیابی به چنین دستاورد های معنوی ۴۰ ساله انقلاب و نظام اسلامی زیاد است ؟ این رقم در برابر۷تریلیون دلار آمریکا و یا به تعبیری ۸۰ درصد هزینه و ۲۰ درصد دستیابی به اهداف و دستاوردهای سوخته آمریکا و متحدینش در منطقه و جهان آیا رقمی هست ؟

اقتصاد دان و استاد دانشگاه گفت: در هفت ماه گذشته شاهد بودیم با شیطنت نظام سلطه و غافلین داخلی رسانه ها در رساندن اخبار ناامیدی به جامعه از هم سبقت گرفتند و به جای اینکه به تنویر افکار عمومی بپردازند موجب تشویش افکار عمومی شدند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به برنامه مرکز استان گلستان در یوم الله 9 دی گفت: با توجه به تمهیدات ستاد مرکزی، این مراسم روز 9 دی ماه ساعت 9:30 در مصلی گرگان به صورت تجمع و همراه با سخنرانی برگزار می شود.

معاون عمرانی فرمانداری گرگان در خصوص وعده ای که در هفته خبرنگار در حسینیه سیستانیها گرگان به خبرنگاران داده بود ، توضیحاتی داد .

سایت گلستان ما تنها سایتی است که پس از سال تلاش توانسته است جایگاه مردمی خوبی را در استان گلستان بواسطه دغدغه مردمی و انقلابی خود، بدست آورد و با توجه به همراهی این سایت با مجموعه استانداری در راستای توسعه استان، می طلبد استاندار گلستان نیز از این مجموعه حمایت لازم را داشته باشد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان از برگزاری مراسم پیاده‌روی از شهرداری به سمت قدمگاه امام حسن عسگری(ع) این شهر خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگی قدمگاه امام حسن عسگری(ع) گرگان گلباران می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و انهدام باند ۴ نفره تهیه و توزیع کود شیمیایی تقلبی در شهرستان کلاله خبر داد.

به نظر می رسد در این قضیه تحمل استانداری گلستان به آستانه خود رسیده چون دیده شده که این کانال در انتقادات خود حد و مرزی ندارد و همه راهکارها نیز در این زمینه بی نتیجه مانده است و شاید برخورد قانونی آخرین راه باشد .

سیب‌زمینی یکی از محصولات کشاورزی است که در صورت مساعد بودن شرایط جوی در فصل بهار کشت می‌شود و پایین بودن قیمت تضمینی سیب‌زمینی و همچنین عدم وجود سردخانه و انبار نگهداری این محصول همواره یکی از مهمترین چالش‌های سیب‌زمینی‌کاران گلستانی است.

عصر امروز آیین معارفه معاون فرماندار و بخشداران لوه و مرکزی شهرستان گالیکش در سالن جلسات فرمانداری گالیکش برگزار می‌شود.

آیین گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی استان در دانشگاه های استان گلستان با حضور چهره های ملی برگزار می شود.