به مناسبت سال نو امام جمعه آزادشهر با خانواده شهید مدافع حرم حاج احمد غلامی دیدار کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: دستگاه های فرهنگی و رسانه ها باید مصرف‌ کننده را آگاه کنند که مصرف کالای خارجی یک موضوع سلیقه‌ای نیست، بلکه این کار به بیکار شدن جوان ایرانی و پدید آمدن مشکلات زیادی می انجامد.

رئیس‌ جمهور در ادامه بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، در جمع مردم روستای زلزله زده میرمیرو گفت: همه منازل آسیب دیده تا پایان تابستان ۹۷ تکمیل و تحویل داده می‌شود.

" اگر ما رئیس جمهوری مثل پوتین داشتیم؛کشور ما به این سرنوشت دچار نمی شد" این پاسخ اوکراینی های مخالف روسیه به یکی از خبرنگاران در کف خیابان های کیف پس از براندازی دولت یانوکویچ بود." ؛ این دست تعابیر را بسیار در میان نخبگان سایر ملل در دانشگاه به کررات شنیده ام!

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به ادعای ولیعهد سعودی درباره حضور رهبران القاعده در ایران، این سخنان را دروغی بیش ندانست.

پوتین رئیس‌جمهور روسیه دستور داده است تا هر چه طلا هست دولت خریداری کند و معتقد است با این روش می‌توان به جنگ سلطه دلار رفت، البته چین هم با روسیه همفکر است و روی این ایده کار می‌کند.

رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه ای به بهانه نوروز به سپاه پاسداران و دولت ایران حمله کرد و مدعی حمایت از مردم ایران شد.

وزارت خارجه آمریکا به بهانه بیانیه نوروزی خود، بار دیگر در اوضاع داخلی ایران دخالت کرد.

پس از تشکیل چندین نشست شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۹۷، سرانجام پس از نشست‌های متعدد شرکای اجتماعی، دستمزد حداقلی بگیران ۲۰ درصد افزایش یافت.

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از توزیع برنج هندی و تایلندی در طرح تنظیم بازار خبر داد و گفت: تا کنون 420 تن برنج هندی و 120 تن برنج تابلندی توزیع شده است.

در مجموع نمایندگان کارفرمایی افزایش 12 درصدی حداقل دستمزد و نمایندگان کارگری افزایش نزدیک به 30 درصدی دستمزد حداقل‌بگیران را پیشنهاد داده‌اند.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و مساعد بودن شرایط جوی برای کودپاشی مزارع، اما نبود کودهای کشاورزی در مراکز دولتی و تهیه کود در بازار آزاد و به قیمت گزاف موجب سردرگمی و نارضایتی کشاورزان از این وضعیت شده است.

ولی‌عهد عربستان سعودی که در حال حاضر در این کشور به هیچ کس اعتماد ندارد، امنیت و حمایت از فرودگاه‌های عربستان را به یک شرکت اسرائیلی سپرد.

۲۰۶ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» اعلام کرده‌اند.

استاندار گلستان امروز در گنبد گفت: برای سال آینده برای همه رشته های ورزشی برنامه داریم و پیش بینی می کنیم 40 پروژه ورزش در شهرستان دنبال شود که در تلاشیم در سال 97 به بهره برداری برسد و یا عملیات اجرایی ان به طور جدی پیگیری شود.

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: بانکها باید طوری برنامه ریزی کنند تا سود روی سود نیاید، اگر کسی وام گرفته و نتوانست پرداخت کند، به آن فرد مهلت دهند تا از این طریق، مردم از گرفتاری بیرون بیایند.

 محمد بن سلمان در سفر به واشنگتن/ مخالفت روسیه با چسباندن هرگونه ضمیمه به برجام خبرگزاری فارس: 
گزارش یک روزنامه صهیونیستی در خصوص سفر قریب‌الوقوع ولی‌عهد عربستان به آمریکا و اظهارات دیپلمات‌های آمریکایی درباره برجام از جمله موضوعات اخبار «ایران در جهان» طی 24 ساعت گذشته بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از آغاز توزیع میوه شب عید در استان گلستان از روز شنبه 26 اسفند ماه خبر داد و گفت: قیمت هرکیلو پرتغال 1600 تومان، هر کیلو سیب دماوندی 2300 تومان و هر کیلو سیب اشنویه 2100 تومان عرضه می شود.

همزمان با فرا رسیدن ماه رجب، اعمال شب و روز نخستین این ماه منتشر می‌شود.

رئیس‌جمهور گفت: در سال ۹۶ رکورد در راه آهن داشتیم و ۱۱۶ کیلومتر راه آهن جدید افتتاح شد.