مسئول تربیت بدنی سپاه آزادشهر گفت: به مناسبت هفته بسیج مسابقات بومی محلی بسیجیان استان گلستان آزادشهر با شرکت ۴۰۰ بسیجی از سراسر استان در ۹ رشته برگزار شد که شهرستان آزادشهر در این مسابقات قهرمان شد.

 به گزارش تیتر آزاد، جواد غلامی مسئول تربیت بدنی سپاه آزادشهر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج مسابقات بومی محلی بسیجیان استان گلستان در دو سالن ورزشی وحدت و ۹ دی آزادشهر با شرکت ۴۰۰ بسیجی از سراسر استان برگزار شد.

وی بیان کرد: این مسابقات در ۹ رشته برگزار شد و شهرستان آزادشهر با کسب ۴ و شهرستان گرگان با ۳ رتبه اول، قهرمانی و نایب قهرمانی این بازی ها را از آن خود کردند.

غلامی افزود: در گروه آقایان در رشته گل کوچک، گرگان اول و آزادشهر دوم شد. در رشته طناب کشی آزادشهر اول و گمیشان دوم، در رشته هفت سنگ رامیان اول و آزادشهر دوم شد. در رشته پینگ پنگ نیز رتبه اول و دوم به گرگان رسید.

مسئول تربیت بدنی سپاه آزادشهر خاطرنشان کرد: در گروه بانوان، در رشته هفت سنگ شهرستان آزادشهر رتبه اول و شهرستان گمیشان دوم، در رشته دارت کلاله اول و علی آباد دوم، در رشته لی لی آزادشهر اول و گرگان دوم شد. در رشته طناب زنی، اول و دوم به آزادشهر و در رشته پینگ پنگ رتبه اول و دوم به بندر ترکمن رسید.


1

2

3

4

5

6

7

انتهای پیام/