با وجود خبرهای خوبی که این روزها از ارتقاع خدمات اپراتورهای موبایل در کشور می شنویم، مردم شهرستان آزادشهر از عدم کیفیت خدمات این اپراتورها گلایه دارند.

 به گزارش تیتر آزاد؛ تعدادی از مردم روستاهای بخش چشمه ساران آزادشهر در گفتگو با خبرنگار ما از عدم کیفیت خدمات دهی اپراتورهای تلفن همراه خبر دادند. 

تعدادی از روستا نشینان اعلام کردند، وضعیت آنتن دهی تلفن موبایل در روستاها، بخصوص روستاهای بخش چشمه ساران  مطلوب نیست و در ۴ روستای سرا محمد حسین، سوسرا، فاضل آباد و کومیان آنتن دهی تلفن همراه ( بخصوص همراه اول) نزدیک به صفر است.

مردم گلایه مند گفتند، اینترنت در روستاهای بخش چشمه ساران بسیار ضعیف است و حتی برای ارسال فایل نوشتاری هم مناسب نمی باشد.

بر اساس گزارش مردمی، وضعیت در شهر آزادشهر مناسبت است، اما کم و زیاد شدن پهنای باند اینترنت موبایل وجود دارد و همواره نمی توان با کیفیت مطلوب فایلی را آپلود یا دانلود کرد.

تیتر آزاد به نمایندگی از مردم شریف شهرستان آزادشهر از مسئولین امر، بخصوص وزیر ارتباطات تقاضا دارد، برای ارتقاء آنتن دهی تلفنهای همراه بخصوص اپراتور همراه اول اقدام نموده و مردم این شهرستان را از این حق شهروندی محروم نکنند.

انتهای پیام/