ابراهیمی گفت: حرکت روبه‎جلویی در حوزه اقتصادی در شهرستان آزادشهر اتفاق افتاده است و امیدواریم بتوانیم اقتصاد پایدار و با دوام برای مردم به وجود بیاوریم.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از خبرگزاری شبستان، «علیرضا ابراهیمی»  در آیین افتتاح و کلنگ‎زنی پروژه‎های هفته دولت اظهار کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی قرار دارد که چهل سال از عمر آن می‎گذرد و در این مدت سختی‎ها، فشارها و تحریم‎ها ملت را از پای در نیاورده و کشور در امتداد راه شهدا اهداف خود را دنبال می‎کنند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرایط اقتصادی فشار را بر مردم بیشتر کرده و گرفتاری‎های مردم در حوزه اقتصاد سخت‎تر از گذشته شده و این مسیر پر قدرت و شکوه و عظمت ملت ایران همچنان ادامه دارد.

ابراهیمی تاکید کرد: اگر امروز مشکلات اقتصادی روزبه روز در حال افزایش است ولی اراده‎های مردم نیز به این نسبت افزایش یافته است.

وی گفت: امروز به پاس ارج نهادن به تلاش بخش‎های دولتی، شهرداری‎ها و دهیاران در این مراسم حاضر شدیم، در آزادشهر مسئولان برای رضایتمندی مردم تلاش می‎کنند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شهرستان‎های آزادشهر با اعتبارات حداقلی اقدامات خوبی از سویی مسئولان اتفاق می‎افتد و با همت جهادی شاهد بودیم که مشکلات یک هزار واحد تعمیراتی بر اثر سیل توسط مسئولان پیگیری شد.

ابراهیمی متذکر شد: نگاه به مردم و امیدواری که مردم دارند باید توجه شود و مبارزه با فساد را قوه قضائیه شروع کرده و از آیت‎الله رئیسی که این امید را در دل مردم به وجود آورده تشکر می‎کنیم.

وی با بیان اینکه شرکت پرهام 400 میلیارد تومان پول مردم را برد و برخی از مردم را دچار مشکلات سخت اقتصادی کرد، افزود: پرهام یک آشفتگی را در بین مردم ایجاد کرد و امروز شاهد بودیم که مسئولان قوه قضائیه نسبت به این آشفتگی و فساد در شهرستان آزادشهر بی‎تفاوت نبودند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم پاکدستی را از افراد در هر جایگاهی انتظار دارند، افزود: کسانی که به خون شهدا خیانت کنند قطعا رسوا خواهند شد و نمونه آن را حتی در مقام ریاست جمهوری در انقلاب شاهد بودیم.

ابراهیمی با بیان اینکه سه پروژه بزرگ در شهرستان آزادشهر در نظر گرفته شده است، گفت: این پروژه‎ها بیانگر این است که حرکت روبه‎جلویی در حوزه اقتصادی در شهرستان آزادشهر اتفاق افتاده است و امیدواریم بتوانیم اقتصاد پایدار و با دوام برای مردم به وجود بیاوریم.

وی یادآور شد: بزرگراه آزادشهر به شاهرود جزو 10 پروژه بزرگ راهداری در کشور است و با 60 میلیارد تومان اعتبار این پروژه دنبال می‎شود.

پایان پیام/587