فرماندار آزادشهر گفت: امروز 91 پروژه با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان بطور متمرکز کلنگ زنی یا افتنتاح خواهد شد. از این پروژها 75 پروژه عمرانی می باشد که ۱۷.۵ میلیارد تومان هزینه نیاز داشته و الباقی پروژه‌ها اقتصادی می‌باشند.

به گزارش تیتر آزاد، سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر در مراسم کلنگ زنی و افتتاح پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که صبح امروز به مناسبت هفته دولت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود، ضمن تبریک هفته دولت به مدیران اجرایی، اظهار کرد: امروز 91 پروژه با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان بطور متمرکز کلنگ زنی یا افتنتاح خواهد شد.

وی افزود: از این پروژها 75 پروژه عمرانی می باشد که ۱۷.۵ میلیارد تومان هزینه نیاز داشته و الباقی پروژه‌ها اقتصادی می‌باشند.

فرماندار آزادشهر در ادامه بیان کرد: در همین راستا امروز ۳ پروژه پارک تفریحی یاس فاطمی با مساحت ۱۶ هزار متر مربع آ واقع در کمربندی شهید کوهساری آزادشهر و زمین چمن مصنوعی نگین شهر، کلنگ زنی و سیلوی نگین وطن واقع در جاده آزادشهر به مینودشت را بصورت نمادین افتتاح خواهیم کرد.

a2

حسینی تصریح کرد: سه پروژه بزرگ واحد بسته بندی صنایع غذایی تینا وطن گلستان با اشتغال ۴۳ نفر، صنایع قوطی سازی فجر گلستان با اشتغال ۱۱۰ نفری و هزینه (افتتاح) و کشتارگاه نیلا گوشت گلستان (کلنگ زنی) نیز بزودی در هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود خبر داد: بزودی پست 230 هزار واتی برق در نگین شهر شهرستان آزادشهر کلنگ زنی خواهد شد که این موضوع آزادشهر را قطب برق شرق استان خواهد کرد و جا دارد که از پیگیریهای مهندس صفری مدیر اداره برق آزادشهر تشکر کنم. همچنین باید عرض کنم که بزودی ساخت آب بندان نوده نیز آغاز خواهد شد که این موضوع مشکل آب کشاورزان را حل خواهد کرد.

فرماندار آزادشهر اعلام کرد: تا پایان سال جاری برای مسیر پل هوایی تا میدان جمهوری (فلکه الله) برنامه ویژه داریم و قرار است به کانالهای آب سروسامان داده شود، لاین کندرو کامل و فضای سبز مناسب ایجاد شود تا مهمانان مسافر در عید نوروز بتوانند از فضای ایجاد شده استفاده کنند.

حسینی سپس در خصوص مشکلات شهرستان گفت: ترافیک شهرستان یک معضل بزرگ می باشد که ما تمام امکانات شهرستان را برای حل آن استفاده کرده‌ایم و حل کامل آن نیاز به کمک‌های استانی و کشوری دارد. انباشت سلاح نیز مشکل ما در بحث امنیت است.

وی در پایان اظهار کرد: شهرستان آزادشهر در سیل اخیر تنها بود. به جز کمک‌های تیپ ۴۵ جواد الائمه سپاه، و برق استان، هیچ کمک دیگری از استان به این شهرستان برای مواجهه با خسارتهای سیل نشد. انتظار داریم که مسئولین استان ما را برای جبران خسارتهای سیل یاری دهند.

a6

a7

a8

a9

a10

a11

a12

a1

a3

a4

a5

انتهای پیام/