نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی از اقدامات قاطع قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی حمایت کرد و آن را موجب پالایش نیروهای انقلاب دانست.

به گزارش تیتر آزاد، علیرضا ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به وضعیت کشور و مشکلات مردم واقف هستیم، اظهار کرد: مردم گمان نکنند ما از گرانی‌ها و تورم و .. که حاصل دشمنی و خباثت دشمن و برخی اختلال و بی‌تدبیری‌ها در داخل است مطلع نیستیم یا آن را لمس نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز فشار اقتصادی بر گرده مردم سوار شده و مردم شرایط سختی را در حوزه معیشت تجربه می‌کنند، افزود: البته این حالت در حال گذار است و در حالیکه فسادهای اداری مردم را به سمت ناامیدی و خستگی جهت می‌داد با برخوردهای قضایی جانانه قوه قضائیه با متخلفین فارغ از جایگاه و پست مردم را بار دیگر امیدوار کرد.

* باید روحیه امید به آینده را در جامعه طنین‌انداز کرد

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید روحیه امید به آینده را در جامعه طنین‌انداز کرد، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها، مسوولان و خود مردم نیز در این مسیر وظیفه و رسالت دارند تا فضای کشور را با نشاط و به سمت پیشرفت و توسعه هدایت کنند.

ابراهیمی با اشاره به اهمیت و ضرورت حفظ و تقویت اتحاد ملی و انسجام اسلامی، ادامه داد: در آستانه انتخابات قرار گرفته‌ایم و قطعا از این پس تا پایان انتخابات تخریب‌ها و فشارهای رسانه‌ای دشمنان نیز چندین برابر خواهد شد و این ما هستیم که باید با هوشیاری مراقب باشیم تا دشمن را شاد نکنیم.

وی با بیان اینکه مردم ما هوشمندترین و فهیم‌ترین مردمان دنیا هستند، اضافه کرد: در شرایطی که در جنگ اقتصادی قرار داریم نیازمند آن هستیم که همه و همه به دور از مرزبندی‌های سیاسی، گروهی، جناحی، قومی و مذهبی در کنار هم قرار گرفته و همچون سال‌های دفاع مقدس با قدرت در برابر دشمنان صف‌آرایی کنیم.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه تحلیل درست اخبار و اطلاعات توسط رسانه‌ها و مطبوعات به ویژه در ماه‌های پیش‌رو تاکید کرد و گفت: بدون شک همه می‌دانیم که برخوردهای قاطع قضایی امروز با متخلفین اقتصادی که فشار و تبعات تخلفشان دامن معیشت مردم را گرفته، پالایش انقلاب است و قطعا به پیشرفت و کاهش مشکلات مردم کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/