رئیس عمرانی مجلس و هیئت همراه برای بازدید از راههای سیل زده آزادشهر به این شهرستان آمدند. این بازدید با حاشیه هایی همراه بود و شنیده‌ها حاکی از آن است که نماینده مردم مینودشت این بازدید را ناتمام گذاشته است!

به گزارش تیتر آزاد، رئیس عمرانی مجلس و هیئت همراه برای بازدید از راههای سیل زده آزادشهر به این شهرستان آمدند. این بازدید با حاشیه هایی همراه بود و شنیده‌ها حاکی از آن است که نماینده مردم مینودشت این بازدید را ناتمام گذاشته است!

 روح ا... میرزایی فعال رسانه‌ای شهرستان آزادشهر در گفتگو با خبرنگار تیتر آزاد در این خصوص، اظهار کرد: ساعت ۱۲ امروز بود که از حوزه امنیتی استانداری با معاون امنیتی فرمانداری آزادشهر تماس گرفته شد و از تصمیم محمدرضا رضایی کوچی رییس کمسیون عمران مجلس برای بازدید از راههای سیل زده ازادشهر خبر دادند.

بعد از هماهنگی های لازم امنیتی ، رییس کمسیون عمران مجلس، حسن نیا معاون وزیر راه، چندین مدیر کل و شهرام کوسه غراوی نماینده مردم در حوزه انتخابیه کلاله، مینودشت، مراوه تپه و گالیکش در مجلس دهم‎ به آزادشهر آمدند و این تیم به همراه فرماندار ازادشهر و بنده برای بررسی و بازدید از وضعیت راههای وطن ،نرگس چال و رحیم آباد شهرستان آزادشهر راهی جاده خوشیلاق شدیم.

نکته قابل توجه این بود که فرماندار آزادشهر در ماشینی جدا از ماشین مهمانان ، آنها را همراهی می کرد. در حالیکه آنها مهمان وی بودند و باید فرماندار آزادشهر در ماشین آنها حضور می داشت و توضیحات لازم را ارائه می داد!

ماشینها به ابتدای جاده وطن که رسیدند، مهمانان از ون خود پیاده شده، و مدیر کل‌ها عملکرد خود را گزارش دادند و قرار شد از ادامه بازدید صرفه نظر کرده و به سمت مینودشت حرکت کنند.

فرماندار آزادشهر که از موضوع مطلع شد، با دکتر رضایی رایزنی کرد، اما اصرار آقای غراوی برای رفتن به سمت مینودشت، باعث شد آنها از تصمیم خود بر نگردند.

سپس بنده به ون مهمانان رفته و به آقای رضایی گفتم، برادر عزیز، اگر ۱۰ دقیقه دیگر مسیر را ادامه دهیم به نقطه مورد نظر خواهیم رسید. مسیری که رانش کرده و جان مردم این روستا را تهدید می کند. 

آقای رضایی مجاب به بازدید از ادامه مسیر شد، اما آقای غراوی با این موضوع مخالفت کرد. بنده گفتم آقای غراوی چرا؟! وی اعلام کرد؛ دیر شده است و الانم از برنامه عقب هستیم.

بنده عرض کردم، خوب حالا که تا اینجا آمده‌اید و به قول خودتان از برنامه عقب افتاده اید، با ده دقیقه دیرتر رفتن، اتفاق خاصی نمی افتد. اما نماینده مردم مینودشت به بنده گفت: روستاهای مینودشت واجب تر است یا اینجا؟

اینگونه بود که با اعمال نفوذ نماینده مردم مینودشت بازدید از جاده‌های روستایی آزادشهر، انجام نشد.

گویا آقای غراوی فراموش کرده بودند که یک نماینده مجلس، نماینده کل ملت ایران است و صیانت از جان همه‌ی هموطنان لازم و ضروری می باشد!

 میرزایی در پایان سخنانش از نبود نماینده آزادشهر گلایه کرد.

درگفتگو با علیرضا ابراهیمی نماینده آزادشهر و رامیان در مجلس در این خصوص وی گفت: در خصوص این بازدید باید بگویم، این بازدیدها بخاطر رایزنی بنده و آقای غراوی با کمیسیون عمرانی مجلس صورت گرفته و مقرر بود که رئیس کمیسیون عمرانی و هیئت همراه از نقاط سیل زده گلستان و راههای آسیب دیده بازدید کنند.

وی افزود: بنده ده روز در منطقه بودم و باید به تهران بر می گشتم، لذا رایزنی های لازم را انجام داده و با فرماندار آزادشهر هماهنگ کرده بودم و فرماندار آزادشهر بهمراه آقای رضایی و هیات همراه به بازدید از راههای سیل زده آزادشهر رفتند.

ابراهیمی تصریح کرد: آنها مسیر خوشیلاق را بازدید کرده و آقای حسن نیا را به نمایندگی، برای بازدید از ادامه مسیر فرستاده بودند. اینگونه نبوده که بازدیدی صورت نگرفته باشد. 

 نماینده مردم آزادشهر و رامیان در ادامه بیان کرد: با رایزنی‌های بنده آقای دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، دکتر گل خواری رئیس انجمن علمی کشور و اعضای کمیسیون عمران مجلس به منطقه آمدند و تا جایی که بنده در منطقه حضور داشتم با آنها همراهی کردم.

وی در پایان اظهار کرد: در خصوص این بازدید هم بنده باید برمی گشتم و برای همین، کار را به فرماندار شهرستان سپردم . معمولا آوردن مسئولین به شهرستان با رایزنی نمایندگان صورت می گیرد و نگاه داشتن آنها در منطقه هنر فرمانداران است.

انتهای پیام/