امام جمعه آزادشهر در خطبه های این هفته گفت: قدرت بی بدیل سپاه درشکست پی درپی آمریکا، ترامپ را عصبانی کرده است. آمریکا بسیاری از شکست های خود را درایران به دلیل حضور تاثیر گذار سپاه درایران می داند. بیانیه کاخ سفید و ترامپ علیه سپاه، عزت و محبوبیت سپاه را در کشور و منطقه صد چندان کرد.

به گزارش تیتر آزاد، حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر درخطبه اول نماز جمعه این هفته ضمن سفارش خود و مومنان به تقوای الهی اظهار کرد: ماه شعبان المعظم است ودر آستانه میلاد حضرت بقیه الله (عج) هستیم. فرج ما درفرج آقاست وهمه نامهربانی ها وناملایمات با آمدن آقا امام زمان برطرف می شود.

وی افزود: امام رضا (ع) دروصف حضرت مهدی عج می فرماید؛ امام آب گواراییست برای تشنگان، ابریست بارنده، پدریست مهربان، برادریست دلسوز و دفاع کننده ایست از حقوق الهی.

حجت الاسلام شهابی در ادامه بیان کرد: موضوع مهدویت از اصول اصلی اعتقادی، اجتماعی وسیاسی اسلام است. امروز دراین جامعه ای که سردمداران دروغین، با خدعه، نیرنگ و افکار شیطانی، جهان را ملک مطلق خود می دانند و مردم را عبد و برده خود فرض می کنند و مردم جهان از ظلم و ستم دجال های روزگار به ستوه آمدند، جهان تشنه تر از هر زمان دیگر، تشنه ی آن عدالت گستر جهانی می باشد. دنیای بشری به انتظاری که ما معتقدیم محتاج است.

خطیب جمعه آزادشهر تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، برای تحقق ظهور امام زمان وجود ظلم وجور شرط کافی نیست. وجود انسان های صالح، انگیزه های قوی، ایمان های راسخ، گام های استوار و نیز دل های روشن لازم و ضروریست.

امام جمعه آزادشهر درخطبه دوم نیز بعد از سفارش به تقوا الهی ، گفت: این روز ها مردم چند استان ما گرفتار سیل می باشند. مسئولین و همه ملت به میدان آمدند تا مقداری از آلام مردم را کم کنند. نیرو های مسلح با همه امکانات از ارتش و نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال خدمت می باشند. دراین میان سپاه پاسداران با فراخوان همه ی نیروهای خود و استفاده از بسیج سراسر کشور مرحمی بر درد‌های مردم شدند. 

وی خاطرنشان کرد: فرماندهی محترم سپاه کشور سرلشکر جعفری به مردم سیل زده می گوید پاسداران حاضرند جلوی سیل بخوابند تا آسیبی به آنها نرسد. سپاهی که درلحظه لحظه ی تاریخ انقلاب با مردم بود، روی مین خوابیدند تابه ملت آسیبی نرسد. درسوریه وعراق مقابل داعشی ها ایستادند، مثل حججی ها سردادند تا ملت سربلند بمانند، در سختی های انقلاب، همراه ملت بودند و در هشت سال دفاع مقدس مردانه جنگیدند و دفاع نمودند.

a2

حجت الاسلام شهابی اعلام کرد: قدرت بی بدیل سپاه درشکست پی درپی آمریکا، ترامپ را عصبانی کرده است و باید از این عصبانیت بمیرید. بیانیه کاخ سفید و ترامپ علیه سپاه، عزت و محبوبیت سپاه را در کشور و منطقه صد چندان کرد.

خطیب جمعه آزادشهر اظهار کرد: سپاه قلب تپنده ملت است. ملت ما با تمام وجود و در قلب خود سپاه را دوست دارد و حامی و پشتیبان این نهاد مقدس است. تصمیم آمریکا علیه سپاه تاکتیک دیگر جنگ روانی واقتصادی علیه ملت ما می باشد. آمریکا بسیاری از شکست های خود را درایران به دلیل حضور تاثیر گذار سپاه درایران می داند.

امام جمعه آزادشهر ادامه داد: عبور ایران از تحریم ها، ناکام ماندن کودتاها و فتنه های مختلف ، تکمیل پروژه های نفتی و گازی در پارس جنوبی و ستاره خلیج فارس و صد ها پروژه دیگر که آمریکا را ناکام گذاشت و همچنین طرح شکست تجزیه سوریه وعراق ولبنان وکشور های مظلوم دیگر همه و همه بخاطر وجود سپاه پاسداران است.

وی بیان کرد: آمریکا انتقام شکست تروریست ها  درسوریه وعراق را به خیال خود با تروریست خواندن سپاه می تواند بگیرد. آمریکا محور تروریست و تروریست پرور جهان است. آمریکا دجال روزگار و کذاب جهانی و محور شرارت های دنیاست.

حجت الاسلام شهابی بیان کرد: تمام کشور های جهان وملت های دنیا به نوعی خصوصا ملت های مظلوم از آمریکا ضربه خوردند. سازمان ملل کجاست که ترامپ هر غلطی که دلش می خواهد انجام می دهد.

a3

خطیب جمعه در بخش پایانی سخنانش به مناسبت یازده شعبان اشاره کرد و با تبریک روز ولادت علی اکبر(ع) که به نام روز جوان نام گذاری شده گفت: درگام دوم انقلاب بیانیه مقام معظم رهبری، بیشترین توجه به جوانان شده است زیرا کشوری آباد است که جوان های آن پیشرو دربرنامه ها باشند. خوشبختانه جوانان ما در همه‌ی برنامه‌ها پیشرو هستند و اگر به آنها اعتماد شود می توانند مشکلات کشور را حل کنند. برای مثال حضور چشم گیر جوانان در سیل قابل تحسین است و نشان از درک و عزم بالای جوانان برای آبادانی کشور  دارد.

امام جمعه آزاد شهر در انتها گفت: از همه مسئولین ومردم و نیرو های مسلح که درکمک رسانی به سیل زدگان توجه داشتند تشکر می کنم . اما باید بدانیم که آثار مخرب سیل به این زودی بر طرف نخواهد شد. همه ما مردم همراه با مسئولین باید تلاش کنیم تا از این امتحان الهی سربلند بیرون آییم. نباید عزیزان سیل زده را فراموش کنیم و باید فکر کرد که اگر ما جای آنها بودیم چه انتظاری از هموطنان خود داشتیم.

a4

انتهای پیام/